Skontakuj się z Nami!
tel. 604 650 008
Produkty i Usługi
Nasi serwisanci są do Państwa ciągłej dyspoz...
W procesie projektowania najważniejsza jest wie...
Nasza firma jest dealerem takich firm jak De Die...

Usługi Serwisowe

Nasi serwisanci są do Państwa ciągłej dyspozycji. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów firmy De Dietrich, jak również czyszczenie elementów roboczych tych urządzeń. Specjaliści z tej dziedziny służą fachową poradą, a w przypadku awarii dokonują bezzwłocznej ekspertyzy i naprawy urządzenia. W celu ciągłego podnoszenia standardu usług firmy nasi serwisanci uczestniczą w różnego rodzaju szkoleniach organizowanych przez najlepszych producentów systemów grzewczych. Naszą dewizą jest szybka i fachowa usługa, konkurencyjna również pod względem ceny. Kilkuset klientów, wśród których są osoby prywatne, przedsiębiorstwa oraz instytucje, zaufało naszej firmie oddając nam pod opiekę swoje systemy ogrzewania.
» Wróć do listy produktów

Usługi Projektowe

W procesie projektowania najważniejsza jest wiedza i doświadczenie, dlatego też zatrudniamy w tej dziedzinie tylko wysokiej klasy specjalistów. Fachowcy zatrudnieni w tym dziale wykonają projekt zgodnie z obowiązującymi przepisami mając jednocześnie na uwadze dobro i życzenie Klienta. Z powodzeniem projektujemy instalacje centralnego ogrzewania wodnego tradycyjnego, podłogowego oraz coraz bardziej popularne ogrzewanie wykorzystujące niekonwencjonalne, ekologiczne źródła energii, czyli kolektory słoneczne, systemy solarne i pompy ciepła. Proponujemy projekty z wykorzystaniem najlepszych na polskim rynku urządzeń grzewczych współpracujących z nowoczesnymi, estetycznymi grzejnikami spiętych w całość poprzez precyzyjnie dobraną instalację rozprowadzającą ciepło, zaprojektowaną zgodnie z preferencjami Klienta w systemie przewodów stalowych, miedzianych lub tworzyw sztucznych. Z najwyższą starannością i uwagą traktujemy każde życzenie, a nietypowe zlecenia będą dla nas ciekawym, godnym wyzwaniem.
» Wróć do listy produktów

Sprzedaż kotłów i grzejników

Nasza firma jest dealerem takich firm jak De Dietrich, Kostrzewa, Ogniwo Biecz. W naszej ofercie handlowej znajduje się szeroki wachlarz urządzeń z rodziny kotłów olejowych, gazowych, węglowych oraz na drewno. Wśród nich są kotły stalowe, żeliwne oraz najnowocześniejsze oszczędne kotły kondensacyjne. Oferujemy kotły jednofunkcyjne oraz dwufunkcyjne, czyli z możliwością podłączenia instalacji do przygotowania ciepłej wody użytkowej, jak również zasobniki ciepłej wody użytkowej oraz wszelką niezbędną armaturę pomiarowo-kontrolną. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są zawsze najwyższej jakości, posiadają wszelkie certyfikaty i aprobaty techniczne wymagane na polskim rynku. Kotły te są w pełni zautomatyzowane, bezpieczne, łatwe w obsłudze i przyjazne dla środowiska. Dystrybuujemy również nowoczesne, estetyczne grzejniki płytowe oraz łazienkowe. Zatrudnieni w firmie specjaliści w tej dziedzinie, szerzej zaprezentują naszą ofertę oraz pomogą w doborze właściwego urządzenia.
» Wróć do listy produktów
Kontakt
F.H.U. SOTIS PLUS MENDRYGAŁ ROLAND
58-560 Jelenia Góra
ul. Jagiellońska 22
tel. 75 642 04 90
gsm. 604 650 008
email: sotisplus@op.pl
© www.sotisplus.ogrzewanie.info.pl 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: Vertica Technologie Internetowe

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies,
które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu. Czytaj wiecej
Zobacz prezentację na portalu
Podoba Ci się strona? Chcesz mieć podobną?
Zadzwoń pod 52 343 73 35 lub napisz na info@vertica.pl